Bekirdere Su Tesisatı

doğan teknik tesisat

Doğan Teknik Tesisat olarak Bekirdere siz değerli müşterilerimize, her türlü su tesisatı işinde profesyonel hizmeti sunuyoruz. Tıkalı borular, bozuk musluklar, çalışmayan klozetler artık sorun olmaktan çıkıyor.

Kocaeli'nin neresinde olursanız olun bir telefonunuz ile bulunduğunuz bölgeye geliyor ve su tesisatı konusunda sorunu çözüyoruz. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet misyonunu taşıyan Doğan Teknik Tesisat tüm su tesisatı sorunlarınız için tek adres.

Bulunduğunuz binada yada yaşadığınız evde, borularda meydana gelen su sızıntıları yada boru tıkanıklarında Doğan Teknik Tesisat olarak bir telefon ile imdadınıza yetişir ve arızayı tespit ettikten sonra sorunu çözüme kavuşturur.

Alt komşuya akan su, su faturasını kabartan su sızıntıları, çalışmayan musluklar, bozuk klozetler, eskiyen su tesisatları artık sorun olmaktan çıkıyor. Doğan Teknik su tesisatçısı ile bütün dertlerinize kısa sürede çözüm bulup sorunlardan kurtulabilirsiniz. Sizde mutlu müşterilerimiz arasında yer almak ve su tesisatı sorunlarınız için profesyonel hizmet almak istiyorsanız bizlere hemen ulaşın.Aşağıdaki Numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

GSM :+90 541 401 93 64
GSM :+90 532 401 93 64